کارگاه آموزشی ساخت عروسک های غول پیکر در آبادان برگزار می‌شودکارگاه آموزشی ساخت عروسک های غول پیکر در آبادان برگزار می‌شود #1

کارگاه آموزشی ساخت عروسک های غول پیکر با حضور فلور ماری فوئنتس، عروسک ساز برجسته جهان، تیر Ùˆ مرداد  Ø³Ø§Ù„ جاری در آبادان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مبارک یونیما، در این کارگاه که با مشارکت سازمان منطقه آزاد اروند و مبارک یونیما برگزار می شود، فلور ماری فوئنتس طراح و سازنده برجسته عروسک های غول پیکر از کشور فرانسه و دو استاد همراه به مدت یک ماه از 24 تیر تا 24 مردادماه 1394 در شهر آبادان هنرجویان را با عروسک­های غول پیکر از مرحله طراحی و ساخت تا اجرای نمایش میدانی آشنا خواهند ساخت.

بر اساس فراخوان این کارگاه، از میان اعضای یونیمای ایران، چهار نفر بر اساس سابقه کاری و اولویت‌های آموزشی کارگاه، توسط خانم فوئنتس جهت حضور در این کارگاه انتخاب خواهند شد.

همچنین، تمامی هزینه­ های پذیرفته شدگان شامل رفت و آمد به آبادان، مکان اقامت، پذیرایی و وسایل مورد نیاز کارگاه بر عهده یونیمای ایران و سازمان منطقه آزاد اروند خواهد بود.

اعضای یونیمای ایران که متقاضی شرکت در این کارگاه هستند می‌توانند حداکثر تا تاریخ پنجشنبه پانزدهم تیرماه جهت ثبت نام اقدام کرده و مشخصات و رزومه کاری خود را جهت بررسی و انتخاب استاد کارگاه به نشانی الکترونیکی puppetarash@yahoo.com ارسال نمایند.

به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی از سوی مبارک یونیما، گواهی شرکت در کارگاه اهدا خواهد شد.

فلور ماری فوئنتس (1951-شیلی)، طراح، نقاش، مجسمه ساز و عروسک ساز مقیم فرانسه است که با حضور در کشورهای مختلف، کارگاه های آموزشی ساخت عروسک در تکنیک های مختلف را برگزار می کند. او تاکنون علاوه بر برگزاری نمایشگاه های متعدد انفرادی و گروهی هنرهای تجسمی، در بیش از 150 نمایش، باله، اپرا و فیلم سینمایی در سمت های مختلف حضور داشته است که از جمله آثار وی می توان به عروسک های غول پیکر پروژه بزرگ «The Giant Match» در آفریقای جنوبی همزمان با جام جهانی فوتبال 2010 اشاره کرد.


- دریافت فایل