سه دفتر استانی مبارک یونیما در اردیبهشت تئاتر ایران راه اندازی می شودسه دفتر استانی مبارک یونیما در اردیبهشت تئاتر ایران راه اندازی می شود #1
همزمان با برگزاری اردیبهشت تئاتر در ایران، از سوی مبارک یونیما – شعبه ی ایرانی اتحادیه بین المللی نمایشگران عروسکی - ، سه دفتر استانی دیگر راه اندازی می شود.
به گزارش سایت مبارک یونیما، همزمان با برگزاری اردیبهشت تئاتر در ایران، سه دفتر استانی مبارک یونیما در استان های بوشهر، خراسان جنوبی و گلستان افتتاح می شود.
این دفاتر در قالب برنامه های طراحی شده در کمیته ی شهرستان های مبارک یونیما و با هدف شناسایی، گسترش و اعتلای نمایش عروسکی در شهرستان ها و ایجاد زمینه ی فعالیت های تئاتر عروسکی شهرستان ها در دیگر نقاط ایران و در مسیر تحقق بخشیدن به اهداف کلان یونیما، راه اندازی می شوند.
پیش از این دفتر استانی چهار محال بختیاری در روستای ده چشمه از توابع فارسان در مهرماه و دفتر استانی گیلان در شهر لاهیجان در بهمن ماه سال گذشته راه اندازی شده بود.
گفتنی است استان های کرمان و قزوین، از جمله استان هایی هستند که برای راه اندازی دفتر مبارک یونیما اعلام آمادگی کرده اند که درخواست آن ها پس از بررسی و تصویب در هیئت مدیره، در دستور کار کمیته ی شهرستان های مبارک یونیما قرار خواهد گرفت.