معرفی هیات انتخاب متون پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران – مبارکمعرفی هیات انتخاب متون پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک #1

به گزارش سایت مبارک یونیما به نقل از ستاد خبری جشنواره نمایش عروسکی تهران - مبارک، گروهی سه نفره متشکل از " نادر برهانی مرند "، " زهرا صبری " و " شهرام کرمی " ، متون این دوره از جشنواره نمایش عروسکی تهران - مبارک را انتخاب می کنند.

" نادر برهانی مرند " نمایش نامه نویس و کارگردان تئاتر، اجرای نمایش هایی چون «رومولوس کبیر»، «مرگ فروشنده»، «چیستا»، «مرغابی وحشی»، «پاییز»، «تیغ کهنه» و ... و نگارش نمایشنامه های «اپیزودهای مرگبار»، «با سایه نوشتن ها»، «کابوس های پیرمرد بازنشسته خائن ترسو»، «ببین چه برفی می آید» و ... را در کارنامه هنری خود دارد.

" زهرا صبری " کارگردان تئاتر نیز نمایش هایی مانند «هشت لحظه»، «طوطی پر»، «دختر انار»، « زمین و چرخ»، «تا یک بشمار»، «بهجت»، «دوستت دارم با صدای آهسته» و ... را به صحنه برده است.

" شهرام کرمی " دیگر نویسنده و کارگردان تئاتر نیز نگارش و اجرای نمایش های «مدیرک»، «پوتین های عمو بابا»، « شکار بزرگ شنبه» و ... را در کارنامه تئاتری خود ثبت کرده است. او علاوه بر فعالیت های هنری، مدیریت تالار هنر را بر عهده دارد و چنیدن دوره از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان، با دبیری این هنرمند برگزار شده است.


در این دوره از جشنواره علاوه بر نمایش نامه، طرح نمایشی هم پذیرفته می شود. همچنین این امکان برای هنرمندانی که نمایش های آماده دارند، در نظر گرفته شده که بتوانند فیلم آثار آماده خود را به دبیرخانه جشنواره ارایه کنند.

هنرمندان متقاضی شرکت در پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی نمایش عروسکی هیچ محدودیتی در انتخاب موضوع آثار خود ندارند.

این دوره از جشنواره 22 تا 29 شهریور ماه با دبیری " مرضیه برومند " برگزار می شود.