دفتر استانی مبارک یونیما در قزوین افتتاح شددفتر استانی مبارک یونیما در قزوین افتتاح شد #1
دفتر استانی مبارك يونيما در استان قزوین، عصر روز چهارشنبه، 25 خرداد ماه، افتتاح شد.
به گزارش سايت مبارك يونيما، ششمین دفتر استانی مبارك يونيما، طی مراسمی در شب میلاد حضرت علی (ع)، در محل مجتمع فرهنگی – هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر قزوین، راه اندازی شد.
در اين مراسم که با حضور محمد حسین شفیعی ها، مدیر کل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، ایزدفر، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان و تنی چند از مسئولین ادارات فرهنگی و هنرمندان استان قزوین برگزار شد، حميد رضا اردلان، رئيس مبارك يونيما، به ایراد سخنرانی پرداخت و برنامه های پیشنهادی این دفتر را اعلام کرد.
برگزاری همایش تحقیقی پیرامون « بررسی آثار مخرب حضور عروسک های بی هویت خارجی در میان اسباب بازی های کودکان ایرانی در بازار با توجه به وجود بیش از 800 نوع عروسک بومی و آیینی در ایران » و همچنین برگزاری جشنواره ای با موضوع « نمایش های عروسکی کوتاه و تک نفره عروسکی با استفاده از عروسک های اسباب بازی» از جمله این پیشنهادات بود.
میر آرش مصطفایی، مسئول کمیته شهرستان های مبارک یونیما و زهره بهروزی نیا، عضو کمیته آموزش مبارک یونیما نیز از جمله حاضرین در این مراسم بودند.
گفتنی است، دفتر مبارك يونيما در استان قزوین، با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان و در مجتمع فرهنگی – هنری این اداره، راه اندازی شد و آذر متفکر، از سوی هيئت مديره مبارك يونيما، به عنوان مسئول اين دفتر معرفی گردید.